Przygody kotki Tusi

Przygody Kotki Tusi to seria krótkich bajek o tematyce ekologicznej. Mądra i wrażliwa na piękno naszej planety kotka znajduje ciekawe i proste rozwiązania problemów ekologicznych. Bawi i uczy dzieci, wspiera dorosłych w edukacji ekologicznej. Dodatkowo atutem bajki sa przepiękne i kolorowe ilustracje.

Tusia i ptasia restauracja

Najnowsza część przygód Kotki Tusi opisana jest w zimowej scenerii. Kotka jak zawsze staje w obliczu wyzwania i doskonale radzi sobie z problemami. Komu pomaga tym razem i jak radzi sobie ze śniegiem? -o tym dowiecie się w kolejnej czwartej już części ekobajki pt. " Tusia i ptasia restauracja”.


Tusia odkrywa magiczny ogród

Wakacje to lato i ciepłe wieczory. Tusia jak zawsze jest bardzo ciekawa i dzięki temu odkrywa piękne miejsce blisko domu. Tym razem Kotka przypomina dzieciom co jest najważniejsze dla każdego, zarówno dla Kotka jak i człowieka.


Tusia i wesołe jajka

Kotka Trusia tym razem wybiera się na bazar. Spacer dostarcza jej wiele wrażeń. Zachwycona przemierza targ, a w jej głowie piętrzą się kolejne pytania. Jeśli jesteś ciekaw co też tak mocno zafascynowało Kotkę to na pewno zainteresujesz się kolejną częścią jej przygód.


Pozostawione baterie

Kotka o imieniu Tusia w swoim otoczeniu próbuje wprowadzić ład i porządek. Każdego dnia natrafia na jakiś bałagan albo problem do rozwiązania. Wymyśla proste sposoby na to, żeby świat był piękny i czysty. W tej części Tusia uświadamia mieszkańców swojej kamienicy jak ważne jest odpowiednie składowanie baterii. Bajka ekologiczna, która uczy i bawi, czarując kolorami.

Kolorowanka

Opinie

Kupujemy naszej córeczce bardzo dużo książeczek, bo bardzo lubi oglądanie książeczek i wieczorne czytanie. Cieżko jednak zabrać wszystkie do samochodu, na wycieczkę czy do lekarza. Wpadliśmy na pomysł by poszukać ebooków dla dzieci. Tak trafiliśmy na Tusie, Kasieńka pokochała kotkę od razu. Kolorowe obrazki, ciepło grafik oraz treść bajki skradły nasze serca. To niesamowite, że nasze dziecko potrafi samo przeglądać bajkę w nieskończoność i ciagle jej mało czytania. W domu mamy specjalny pojemnik na baterie i teraz Kasia pilnuje gdzie trafiają baterie z jej zabawek, a kolorowanki z ciekawską kotka zdobią już u nas całą lodówkę polecamy!!

Ewa i Maciek rodzice 3 letniej Kasi

Kiedy wychowujesz sie w świecie książek drukowanych cieżko przestawić sie na ebooki, jednak nasze dziecko łączy świat współczesny z przeszłością i swietnie sie bawi czytając bajkę o Tusi. Damian uwielbia kolorowe ilustracje, kolorowanki wypełnia według ebooka, ale często ma własną inwencję twórczą. Cała rodzina zbiera teraz nie tylko zakrętki, ale rownież baterie, a Nasz synek zabiera je do szkoły. Czekamy na kolejne części tej interesującej i edukacyjnej bajki!!

Wioletta mama 6 letniego Damiana

Barbara Bielecka-Grzymkowska

Z wykształcenia nauczyciel języka polskiego, biblioterapeuta z zamiłowania florystka. Namiętnie i z pasją wychowuje swoje dzieci wplatając w to pisanie bajek, wicie wianków, fotografię i układanie kwiatów. Od 2010 roku prowadzi blog http://florysztuka.blogspot.com na którym pokazuje co udało jej się zrobić z dziećmi lub dla dzieci, a także co robi w wolnym czasie.

Patronat medialny